EventDJ

A u d i o P r o d u k c i e

Svadobný DJ / VideoDJ na svadbu

Ponúkame kvalitného a profesionálneho DJa / VideoDJa na svadbu s vyše 20 ročnou praxou s produkciou rôznych hudobných žánrov. Na vytvorenie jedinečnej atmosféry a skvelej zábavy pre Váš vysnívaný svadobný deň / večer, ďalej ponúkame a zabezpečíme:

  • ozvučenie svadobnej hostiny, nazvučenie priestoru / obradu
  • inteligentné osvetlenie tanečného parketu a svadobného priestoru
  • dekoratívne LED nasvietenie interiéru / exteriéru
  • bublinkovač, plazivý dym (tanec v oblakoch), studené iskry - iskriace fontány
  • videoprojekciu, karaoke, ...

Hudobná produkcia

je zložená z Vašich požiadaviek na hrané a nehrané hudobné štýly počas svadobného večera, samozrejme aj skladby na želanie. Slov/české, ľudové, oldies 60,70,80,90 roky, RnB, Rock, Pop, Dance, súčasné hity a party hity - hudobná produkcia je prispôsobená Vášmu výberu. V prípade VideoDJa na svadbe, dopĺňajú hudobnú produkciu pomocou veľkoplošnej videoprojekcie videoklipy skladieb, ktoré práve znejú z reproduktorov. Tam ale možnosti videoprojekcie nekončia.

Cez veľkoplošnú videoprojekciu je podľa želania možné zobrazovať napríklad textové upútavky, vaše fotografie, svadobné vizualizácie, karaoke, ...

Naša produkcia na svadbe je spojená s DJ-moderovaním večera, oznámenia svadobčanom napr. čo sa bude diať, vyzvanie do tanca, pomoc pri organizácii svadobných hier... ( NIE Starejši )

DJ / VideoDJ

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto spolupracujeme s profesionálnym DJ-om a VJ-om - DJ / VideoDJ Miro.

Inteligentné osvetlenie (rotačné hlavy)
Profesionálne osvetlenie a programovateľné svetlá na nasvietenie svadobného tanečného parketu a priestoru. Inteligentné svetlá (pohyblivé svetlá) majú široké možnosti nastavenia (farba, intenzita svietenia, možnosť presne nastaviť, ktorú časť priestoru budú osvetlovať, ...). Tieto svetlá sa používajú nielen pre svadobnú tanečnú zábavu (spolu s jemným dymom), ale aj počas svadobných prestávok, kedy môžu v priestore zobrazovať rôzne obrázky (gobo efekty), napríklad na stenách, strope, atď.

Dekoratívne LED nasvietenie
Dekoratívne LED nasvietenie krásne rozžiari a pridá charakter každému svadobnému priestoru (interiér/exteriér). Momentálne je dekoratívne LED nasvietenie veľmi žiadané, dotvára a podfarbuje príjemnú atmosféru celej svadby a farebne skrášľuje priestor podľa zvolenej farby, alebo farby prestierania a dekorácie.

Plazivý dym
Plazivý dym premení prvý alebo polnočný tanec na svadbe na tanec v oblakoch.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.