Čo sú to VideoDiskotéky?

Nová forma zábavy na slovenských a českých diskotékach. „VideoDiskotéky“ je stránka určená na bližšie zoznámenie sa s tým čo ponúkame ako jedny z mála na Slovensku a v Česku.

Určite si každý z Vás občas pozrie hudobnú TV stanicu a zaujme alebo zaujal ho hudobný videoklip oblúbeného interpreta. Predstavte si diskotéku na ktorej počas celej noci okrem hudobnej produkcie o ktorú sa stará DJ, na veľkoplošných videoprojekciách, LCD alebo plazmách dopĺňajú skvelú atmosféru videoklipy práve hraných skladieb.

„VideoDiskotéky“ ponúkajú práve takú, novú formu zábavy na diskotékach, firemných akciách, svadbách, stužkových, ...

Na chuť si prídu všetky vekové kategórie, či už sú to 70´ 80´ 90´ 00´ roky (obľúbené VIDEO OLDIES DISCO), HIP-HOP, RnB, Rock, Pop, Dance a veľa iných štýlov, všetko toto ponúkajú „VideoDiskoteky“

Jedinečné služby a produkty ponúkané výhradne VideoDiskotékami:
VIDEO DISCO
VIDEO PARTY
VIDEO OLDIES
VIDEO RETRO

Na VideoDiskotéky používame profesionálnu techniku zn. Pioneer, ...

Kto robí VideoDiskotéky?

Videodiskotéky robí VideoDJ, ktorý pomocou veľkoplošnej videoprojekcie obohacuje klasickú diskotéku o videoklipy skladieb, ktoré práve znejú z reproduktorov. Tam ale možnosti videoprojekcie nekončia.

Cez veľkoplošnú videoprojekciu je podľa želania možné zobrazovať textové upútavky, fotografie, ale aj grafické video prezentácie v reálnom čase, bez nutnej prípravy pred akciou.

Iba veľmi málo DJ-ov na Slovensku sa venuje videodiskotékam. My spolupracujeme s profesionálnym DJ-om a VJ-om - DJ / VideoDJ Miro.

Ako vyzerá VideoDiskotéka?

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.